Унікальні факти про одяг


  • tuЧим якісніша шкіра, тим приємніше вона пахне. А ось різкий запах говорить про те, що до вироблення шкіри долучилася хімічна промисловість.
  • Якщо за часів Петра Першого бояри позбавлялися бороди, то в правління Івана Грозного взагалі виставлялися на загальне посміховисько. Ті, хто розгнівав царя, повинні були носити одяг, надягнутий навиворіт. А простолюдини таким же чином карали злодіїв, перед цим давши їм березової каші. Саме з тих пір і пішла прикмета: випадково надягнеш одяг навиворіт – значить скоро будеш битим
  • Знаменитий британський знавець моди Блеквелл, складаючи список найбільш екстравагантно вдягнених дам, включив туди Елтона Джона. Кажуть, Елтон довго на нього ображався.
  • til Моряки «подарували» світовій моді не тільки розкльошені брюки ітільняшки”, а й один із найпопулярніших сьогодні елементів одягу – звичайну футболку.
  • Стародавні кочівники скіфи є винахідниками штанів. Спершу вони обходилися без зайвого одягу, але тривалі скачки на конях натирали дуже ніжні місця. Так і виникла подоба брюків штани з щільної шкіри або хутра. А ось римляни ще довго терпіли незручності – аби не бути схожим на варварів і не переймати варварських звичок. Штани дозволялося носити тільки вершникам, для інших цей одяг був забороненим.
  • Був час, коли штани складалися з двох окремих штанин, які натягали на ноги, а до інших елементів одягу це прив’язували мотузками.
  • Одна з найбагатших людей в світовій історії Джон Рокфеллер був дуже жадібним. Його молодші діти вдягалися у поношений одяг старших. Найбільше терпів наймолодший син мільярдера, якому діставалися обноски сестер, в т.ч. і платтячка.

Вам також може сподобатись...

1 Відповідь

  1. Лис 4, 2014

    […] види одягу використовуються жителями Землі в різних ситуаціях. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *