Цікаве про мультикиgubka-bobОдин з улюблених дитячих мультиплікаційних персонажів – Губка Боб – насправді не менше подобається дорослим. Принаймні, близько 35% любителів цього мультика давно виросли з коротких штанців. А ось з «квадратних», –  мабуть, ні.

Багатьом акторам народну славу принесли не ролі в кіно, а озвучення культових мультфільмів. Так, наприклад, сталося з Борисом Новіковим, що був голосом листоноші Пєчкіна.

Актори, які озвучували мультфільм «Шрек», ніколи не зустрічалися під час роботи: репліки їхніх співрозмовників читали їм асистенти.

Найбільш оскароносним мультиплікатором в світі є Уолт Дісней. Йому належать 26 статуеток. Приз за мультфільм про Білосніжку виглядав вельми незвично: він представляв собою одну велику статуетку і сім «низькорослих».

mikkiМишеня Міккі Маус могло би називатися не Міккі, а Мортімером. Принаймні, саме це ім’я подобалося Уолту Діснею.

Образ вовка з «Ну, постривай!» один з авторів мультфільму В. Котеночкін «списав» з реальної людини: хлопця, одягненого в стилі шпани. У ролі вовка творці легендарного мультика бачили Висоцького. І Володимир Семенович сам був не проти озвучити персонажа і написати для нього пісню. Але художня рада відмовилася від послуг запального барда та актора. «Голосом» вовка став Анатолій Папанов, що теж прекрасно впорався зі своїм завданням. І все ж в одній із серій, піднімаючись по канату, вовк насвистує мотив пісні про друга. Вона була написана Висоцьким і звучала у фільмі «Вертикаль», де знімався Володимир Семенович.

Фаїна Раневська, яка озвучувала Фрекен Бок у мультику про Карлсона, навідріз відмовилася вимовити в кінці серії «Карлсон повернувся» слова «Милий, милий …». Їй цей фінал здавався надто солодким, до того ж «підслуханим» у її героїні з фільму «Весна». Авторам мультфільму залишалося тільки погодитися. Хоча пізніше вони схитрували, і слова «милий, милий!» все-таки були записані. Тільки голосом редактора Р. Фрічінскої, що прекрасно потрапила в тональність Фаїни Георгіївни.

simpsonu

Найтриваліший мультсеріал на американському телебаченні – «Сімпсони»: він іде без перерви з 1989 року. За цей час шанувальники Гомера Сімпсона і його сім’ї побачили більше 400 серій. До речі, газета L`Osservatore Romano, яка виходить у Ватикані, вважає сімейку Сімпсонів ревними католиками. На тій підставі, що вони моляться перед їжею і вірять в існування загробного світу.

multiashki-geroy

Вам також може сподобатись...

1 Відповідь

  1. Січ 1, 2015

    […] ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цікаве про мультики […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *