Цікаві факти про тваринДикі, екзотичні, цікаві тварини до Вашої уваги! Смішні лінивці та невловимі вовки, величезні слони та крихітні кажани – дізнайтеся “най-най” про тварин-рекордсменів. Ми підібрали цікавинки про тварин саме для Вас! У світі тварин весело, нумо у подорож!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сімейні фото тварин та птахів

3Пуми та африканські леопарди спритно здійснюють стрибки на дерева висотою до 5,5 м. Кенгуру, рятуючись від погоні, може перестрибнути через перешкоду висотою до 3 м.

pumaНайбільша сухопутна тварина на Землі – самець африканського слона. Вченим вдалося зустріти екземпляр висотою 3,8 м; довжина слона від кінця хобота до кінчика хвоста становила 10 м, а вага – 10,8 тонн.

sloonНайменший сухопутний ссавець – етруська землерийка. Її довжина від голови до хвоста становить 6-8 см, довжина хвоста – близько 2,5 см, важить землерийка 1,5- 2,5 грамів.

1Серед тварин нерідко зустрічаються людоїди. Наприклад, одна тигриця, застрелена в 1911 році, за вісім років вбила в Непалі та Кумаоні 437 осіб. Леопард в Панадре (Індія) з’їв понад 400 осіб.

tigrucyaНайшвидша тварина в світі – це, звичайно, гепард. На коротких відрізках він здатний розвивати швидкість до 110 км / год. На другому місці – вилоріг антилопа, вона подолала 1,6 км зі швидкістю 67 км / год, а одна з таких антилоп пробігла 183 м зі швидкістю 98 км / год. Замикає трійку лідерів кінь-скакун, здатний бігти зі швидкістю близько 70 км / год.

gepardНайповільніший ссавець – трипалий лінивець, він пересувається по землі зі швидкістю близько 2 м в хвилину. По деревах він може рухатись зі швидкістю 3 м за хвилину. Почувши крик свого дитинчати, мама-лінивець щодуху «мчить» до свого малюка. долаючи 4 м за хвилину.

linuvecСамці жирафів доростають до 5 м, однак є дані про тварин зростом і 7 м. Задокументований зріст найбільшого жирафа – 6 м. Цей жираф проживав в англійському зоопарку «Честер-Зоо».

15Найчисленніше потомство дає самка звичайного тенрека, що мешкає на Мадагаскарі. Вона виводить на світ 33 дитинчат.

tenrekАфриканські слони живуть 70, а деякі навіть 80 років.

slonНайнебезпечніший кажан – це кажан-вампір, що мешкає в тропіках Америки. Він є переносником багатьох хвороб. Кажан передає їх, коли п’є кров своїх жертв.

kazanНайбільше стадо було зафіксовано в 19 столітті. Величезні стада газелей Спрінгбок, чисельністю до 100 мільйонів особин, мігрували в пошуках їжі. Одне таке стадо було шириною 24 км і тягнулося 150 км.

gazeliНайменший літаючий ссавець – таїландський кажан-джміль, що має розмах крил 160 мм; довжина його тулуба становить 29-33 мм, а вага – всього 2 грами.

12Одна з рідкісних тварин на Землі – тасманський вовк. За останні 50 років нікому не вдалося його побачити, і його ще жодного разу не сфотографували в природі.

thylacine1Довжина найбільшого рогу у білого африканського носорога склала 158 см.

nosorogНайбільший розмах крил у кажана колонг з Малайзії. Він харчується тільки рослинною їжею і має розмах крил 170 см.

5Самка азіатського, або індійського слона займається вихованням свого дитинчати не більше 20 місяців. А вагітність, що закінчується народженням одного слоненяти, триває 2 роки.

88Яки, що мешкають в Гімалаях, іноді піднімаються на висоту до 6 100 метрів.

ayk

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *