Цікаві розіграшіМоцарт мав відмінне почуття гумору. Одного разу Вольфганг отримав від знайомого величезний, але дуже легий пакунок. Розгорнувши багатошарову обгортку, композитор виявив всередині клаптик папірця з написом: «Дорогий друже, у мене все в порядку, я в доброму здоров’ї!». Уже скоро відправник цієї посилки отримав відповідну –  від Моцарта. Вона була неймовірно важкою. Відкривши її, приятель-жартівник побачий велику каменюку. До цього додавалася записка: «Дорогий мій …, надсилаю тобі камінь, який звалився з мого серця, коли я дізнався цю звістку!».

Повідомлення про реальну трагічну подію, що сталася 1 квітня, обов’язково сприймається як розіграш. Так сталося зі смертю грецького короля Георга І, який помер в День сміху. Майже всі спочатку подумали, що це жарт.

9Любив порозважатися, причому у великих масштабах, британець Горацій Коул – веселун, багач і любитель оригінальних розіграшів. Одного разу він заплатив театральному касиру, щоб той продав квитки на певні місця в залі тільки лисим глядачам. Коли всі посідали, аристократи, які сиділи в ложі, прочитали складене з лисин нецензурне слово. Не менш кумедна історія трапилася, коли багач запросив на звану вечерю абсолютно незнайомих і несхожих один на одного людей. Правда, дещо спільне у них все-таки було: слово «bottom» або його частина, прихована в прізвища. Крім «дна», це слово має в англійській ще одне значення – «дупа» … Тобто, Коул організував збіговисько світських дуп …

Вдосталь познущалися над любителями «халяви» студенти одного з чеських університетів, за фахом – майбутні режисери. Вони організували масштабну піар-акцію нового торгового центру «Чеська мрія» з фантастично низькими цінами. В день відкриття до супермаркету прийшли тисячі людей. Коли урочисті промови відлунали, а стрічечка була перерізана, натовп кинувся за покупками. Однак, увійшовши в двері, люди побачили тільки «чисте поле»: фасад магазину насправді вивився плакатом величезних розмірів.

Газетярі – теж майстри пожартувати, що і довела одного разу The Sunday Telegraph. Газета опублікувала повідомлення про те, що жанр пародії відтепер оголошується поза законом. Нібито Європейський Союз прийняв постанову, за якою манера говорити і вигляд кожної відомої особистості охоронятимуться авторськими правами. Багато хто повірив цьому, забувши про дату виходу публікації – 1 квітня.

4Магічне слово «безкоштовно» може звести з розуму кого завгодно. Кенійські журналісти з газети The Sunday Standard вирішили пожартувати над читачами і опублікували в першоквітневому випуску новину про відкриття фірми нового стільникового оператора – Kencon. І про те, що на честь свого утворення компанія дарує кожному, хто до неї звернеться, мобільний телефон з безліччю функцій. Газетярі прорахувалися в одному: вказали для звернень телефон редакції. Уже через кілька годин трохи не вибухнув, причому своєї «халяви» зажадали не тільки прості кенійці, але і п’ять парламентарів.

3

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *