Цікаві факти про ІнтернетУявлення про те, що таке Інтернет, – має принаймні кожен юзер. Як же з’явився Інтернет? Коли в Інтернеті запустилу рекламу та відколи почалося піратство? Цікаві факти про Інтернет – у статті!

internet_bigЗауважимо, що Інтернет – це фізично існуюча структура, що складається з тисяч комп’ютерних мереж і т.д. Ці мережі утворюють єдиний інформаційний простір.

Як же з’явився Інтернет? Виявляється, що цей простір було задумано, як систему передачі даних для працівників міністерства оборони США. Агентство передових дослідницьких проектів США (ARPA) розробило створення цієї системи комп’ютерну мережу ARPANET (англ. Advanced Research Projects Agency Network). Перший сервер ARPANET встановили 1 вересня 1969 року в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі. Проект для науковців і війскових з часом переріс у глобальну павутину, якою користуються мільйони людей.

 • inetПриблизно третина користувачів Всесвітньої павутини заходять в Інтернет, щоб розважитися, 20% – шукають людину для стосунків, по 15% – вчаться, заробляють або просто спілкуються.
 • Перший смайлик був «сліпим» і складався тільки з тиреноса і дужкиусмішки. Двокрапкаочі, з’явилася пізніше.
 • Про характер людини може дуже багато чого розповісти письмова мова, навіть якщо ви читаєте коротке повідомлення в мікроблозі або листуєтеся по ICQ. Наприклад, чим більше трикрапок ваш співрозмовник ставить в реченні, тим більше він схильний до зневіри. Хоча якщо його тексти рясніють орфографічними помилками, можливо, він просто намагається приховати свої прогалини в пунктуації.
 • Сьогодні важко знайти ПК, не оснащений вебкамерою. А колись цей пристрій придумали кембриджські програмісти, щоб контролювати одну-єдину кавоварку і бачити, коли в ній закінчується кава.
 • Банерна реклама, що сьогодні зустрічається часто-густо, вперше з’явилася в мережі в 1994 році, а піратство в Інтернеті стало процвітати тільки в 1998-му, коли з’явилися перші файлообмінники.
 • Щохвилини на YouTube  заливають відеозаписів на 20 годин. Але тільки 1% його контенту становить реальну цінність. Решта 99% цікаві лише тим, хто їх викладає.
 • Якщо ви захочете переглянути профілі всіх користувачів мережі «ВКонтакте», запасайтеся вічністю: на це вам буде потрібно мінімум 1000 років. А користувачі все прибувають
 • Чиї сторінки в «Facebook» відвідують найчастіше? За підсумками опитування трирічної давності, перше місце посіла компанія «КокаКола», на другому опинився Барак Обама, на третьому – «солодка» сторінка компанії «Nutella».
 • Як дізнатися, скільки літрів міститься в одному мілілітрі? Або скільки кілометрів – в міліметрі? Гуглівський калькулятор може відповісти навіть на такі божевільні питання.
 • Одним з найбільш затятих ненависників глобальної павутини є Елтон Джон. На думку співака, саме Інтернет винен у тому, що неякісної музики стає все більше, а тому його треба ліквідувати.
 • Найдорожчою річчю, будь-коли проданою на вебаукціоні eBay, став справжній реактивний літак. Він пішов з віртуального молотка за 40 млн. доларів.
 • Найбільше повідомлень під час онлайнінтерв’ю прийшло Полу Маккартні, коли він представляв свою нову роботу «Flaming Pie». Музиканту поставили 3 000 000 питань. Він відповів тільки на 200 найбільш вагомих. Цікаво, скільки часу йому знадобилося б, щоб відповісти на всі? ..
 • Найжорсткіші обмеження для інтернет-користувачів існують в Пакистані. Місцевим любителям блукати мережею закритий доступ майже до півсотні сайтів – наприклад, до Facebook і YouTube. Причина – невідповідність цих ресурсів нормам ісламської моралі. Дивно, але доступ до багатьохвідвертих” сайтів при цьому залишається відкритим
 • Якщо ви зберетеся підкорити Еверест, то зможете підключитися до Інтернету навіть на вершині найвищої в світі гори. Про це завбачливо подбала невелика компанія «Ncell». І увійшлатаки в історію Інтернету!
 • 30 вересня – День Інтернету.

inr

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *