Цікаві факти про Анджеліну ДжоліАктриса і мама, благодійниця і посол доброї волі ООН, зрештою, просто Жінка – Анджеліна Джолі варта поваги! Читайте пізнавальні та цікаві факти з життя Анджеліни!

joli

«Джолі» насправді – не прізвище, а частина подвійного імені актриси. Її прізвище – Анджеліна Войт, вона є дочкою актора Джона Войта. Батько Анджеліни ніколи не відрізнявся гарною поведінкою: неодноразово змінював дружині, а потім взагалі пішов до іншої жінки. Його стосунки з дочкою були дуже напруженими і часто переходили в сварки. Після однієї з сварок Анджеліна вирішила приховати прізвище. Зараз батько і дочка все-таки спілкуються, хоча особливої приязні між ними немає.

Предками актриси були чехи, французи, американці і навіть ірокійські індіанці.

Angelina-Jolie2Беручи участь у зйомках «Лари Крофт», актриса жодного разу не вдалася до допомоги каскадера-дублера. Всі трюки вона виконувала сама.

У 2000-му році Анджеліна увійшла в топ-50 найкрасивіших людей планети. Рейтинг склав журнал «People». А ось «Форбс» включив Джолі в рейтинг найбільш нудних і непопулярних зірок.

За словами самої актриси, зароблені гроші вона ділить на три рівні частини. Першу відносить в банк, другу – витрачає, третю – жертвує на благодійність.

На заробіток Анджеліні скаржитися гріх. Одна тільки роль у фільмі про містера і місіс Сміт принесла їй більше 20 мільйонів доларів. Раніше такий гонорар за одну отримували тільки дві актриси – Кемерон Діаз та Джулія Робертс. До речі, роль місіс Сміт спочатку була запропонована Ніколь Кідман, але актриса відмовилася від неї, оскільки була зайнята в інших проектах.

angelina-jolie-tattooДжолі має чимало тату. На її лівому зап’ясті, з внутрішньої сторони, є англійська літера Н. Вона символізує для актриси відразу двох близьких людей: брата Джеймса Хейвена та актора Тімоті Хаттона, з яким вони колись були парою. Тату на лівому передпліччі – відома цитата з Теннесі Вільямса. На животі Анджеліни – ще одна цитата, але вже латиною. Її можна перекласти так: «Що мене годує, то й руйнує». На одній з долонь актриса свого часу вигравіювала букву М, вшанувавши таким чином пам’ять передчасно померлої мами, але потім Джолі вивела це тату. На животі в актриси також зображення великого чорного хреста, на лівому передпліччі – дракон. Татуювання дракона була зроблена після весілля з актором, виконавцем ролі «поганого Санти» та багатьох інших цікавих ролей Біллі Бобом Торнтоном. Зверху чудовиська раніше виднівся напис «Біллі Боб», але коли подружжя розлучилося, Джолі це видалила. Це далеко не повний перелік тату актриси: їх у неї 20.

Ліве плече актриси вкрито цифрами – координатами місць, де були народжені її діти – свої та прийомні. Всього у Анджеліни шестеро діток: троє своїх, що з’явилися в шлюбі з Бредом Піттом, і троє прийомних, усиновлених теж Анджеліною і Бредом.

dgoliПітт був присутній при народженні близнючок і сам перерізав дружині пуповину. Операція проходила під місцевим наркозом, тому пара постійно спілкувалася і навіть знайшла в собі сили жартувати і сміятися. Хоча багато хто, хто був присутній при пологах, згадують, що Бреду було дуже важко тримати себе в руках.

Професійну кар’єру актриса почала ще в 14 років, але в ролі моделі. Пізніше вона закінчила нью-йоркський театральний інститут Лі Страсберга: «альма-матер» таких мега-зірок, як Аль Пачіно і Роберт де Ніро.

angela_joliПротягом чотирьох років Анджеліні загрожувало присудження «антипремії» світового кінематографа – «Золотої малини». Але нагорода кожен раз знаходила іншу претендентку.

Свого заслуженого “Оскара” актриса отримала в далекому 2000 за фільм «Перерване життя» в номінації “Найкраща жіноча роль другого плану”. У 2014 отримала другу статуетку “Оскара”, тільки вже не за фільм, а за свою діяльність.

Анджеліна – не тільки актриса, але ще й пілот. Вона професійно вчилася водінню літаком і дійсно може керувати літальним апаратом.

Джолі відома також активною соціальною роботою. Вона один з послів ООН. Її робота отримала визнання не тільки самої організації, але й країн, в яких Джолі перебувала з гуманітарною місією.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *