Цікаве про блондинів3

Блондини – “найволохатіші» люди. Вчені підрахували, що на їхніх головах росте близько 150 000 волосин. У брюнетів – в півтора раза менше, у рудих – майже вдвічі. Правда, волосся блондинів набагато тонше, тому ці люди не виглядають пишноволосими.

Темний колір волосся сильніший генетично, і частіше саме він перемагає при народженні потомства. Так що натуральні блондини – клас вимираючий. Їх з кожним роком стає менше і менше, а в майбутньому, можливо, не залишиться зовсім. Зараз у світі всього 2% натуральних блондинів. Зустріти їх в Італії чи в країнах Латинської Америки – завдання практично нереальне, зате в скандинавських країнах на блондинів припадає третина всього населення.

urlЯкщо блондини ще тільки вимирають, «блонді» не існує вже давно. В допетрівській Росії так називали особливий різновид мережив для прикраси нарядів – і жіночих, і чоловічих. Блонди могли бути не тільки білими, але золотистими, і навіть чорними.

Мода на блондинів і блондинок виникла не на подіумах і не в глянцевих журналах, а в глибоку давнину. Ще давньоримські перукарі пропонували темноволосим жінкам купити у них перуки зі світлою шевелюрою. Матеріал для перук щедро постачали стародавньонімецькі племена, у яких блондинок вистачало.

Тварини теж бувають блондинами. Порода зі світлим забарвленням шерсті може з’явитися з волі матінки-природи або в результаті довгих селекційних дослідів.

Перший засіб, щоробить жінку блондинкою хімічним способом, було запропоновано в 1867 році на Паризькій виставці.

Феміністична організація «Aristasia», створена при Оксфорді в 70-ті роки минулого століття, не рахувала чоловіків повноправною статтю. А всіх жінок ділила за статевою ознакою на блондинок і брюнеток.

Про те, чи впливає колір волосся на хоробрість, науці нічого не відомо. Але в 1859 році канатоходець Гравель на прізвисько Блондин перетнув безодню Ніагарського водоспаду, крокуючи по тоненькій мотузці. Цього йому здалося мало, і вже незабаром він повторив свій трюк, зав’язавши собі очі.

У48 пошуковій системі «Яндекс» анекдоти про блондинок впевнено посідають третю сходинку за популярністю. На першому місці – знаменитий Вовочка, на другому – анекдоти про любов.

Чи любив блондинок класик світових «страшилок» Альфред Хічкок, історія мовчить. Але в кожному його фільмі обов’язково присутня тендітна дівчина чи дама зі світлим волоссям.

У Гітлера була собака по кличці Блонді, подарована йому соратником Мартіном Борманом. 30 квітня, перед тим як прийняти отруту, фюрер умертвив улюбленого пса. Правда, не сам – віддав розпорядження.

Американська група «Блонді» колись називалася «Ангел і Змії». Але її чарівного лідера Дебору Харрі так замучили докучання чоловіків, що зазвичай починалися словами «Ей, блондиночка!», що вона зважилася на перейменування колективу. До речі, сама Деббі – білявка не натуральна.

Вам також може сподобатись...

1 Відповідь

  1. Лис 4, 2014

    […] на блондинок почалася не в 20-му столітті, як можна було б […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *