Топ-10 найпопулярніших сайтів


1 місце – Googlesite1
Очолює топ справді найкращий пошуковик світової мережі, таким він став завдяки найбільш повній та правдивій інформації. Google допоможе практично з будь-яким питанням. Кількість щоденних звернень на цей сайт – 40 млрд, тому він справедливо займає верхню позицію топа.

 

2 місце – Facebook
images

Соціальна мережа, найпопулярніша серед найрізноманітніших верств населення всього світу. Запущена в 2004 році. За десять років набрала більш ніж один мільярд постійних користувачів і має безліч можливостей для спілкування.
3 місце – YouTube
site3Придуманий в 2005 році, ютуб завоював шалену популярність за можливість подивитися і викласти в Інтернет відеоролик будь-якої тематики. Сайт продали компанії Gооgle в 2006 році за 1,65 млрд доларів.
4 місце – Yahoo
sit4
Сайт, створений в 1995 році студентами, включає в себе безліч можливостей і переваг над іншими, що й приваблює більше ніж половину мільярда активних користувачів.
5 місце – Baidu
site5
Популярний китайський пошуковик, зрозумілий в роботі. Він містить велику кількість музичного та розважального контенту. Має свою енциклопедію і форум для спілкування відвідувачів. Розробники постійно його вдосконалюють, наприклад, не так давно впровадили пошук з мобільного. Враховуючи все це, його популярність тільки зростає.
6 місце – Wikipedia
vikipediya.
Популярна енциклопедія в електронному вигляді. Містить найновіші дані про все, що може зустрітися в житті. Наповненням контенту займається сто тисяч добровольців по всьому світу. Перекладена Wikipedia на 285 мов світу.
7 місце – Windows Live
site_
Ще один проект корпорації Microsoft. По суті, це збірник мультимедійних програм, якими при необхідності можна скористатися.
8 місце – QQ.COM
site_08
Розташований в Китаї і має сто мільйонів зареєстрованих користувачів. Сайт для швидкого обміну повідомленнями справедливо займає місце в десятці. Призначений він більше для ділових людей, яким потрібний зв’язок з усім світом, проте користувачами можуть бути всі бажаючі.
9 місце – Amazon
site_09Інтернет-магазин з найвищою репутацією і безліччю різних продуктів. З моменту утворення дорожить своєю репутацією, виконуючи замовлення на покупку по всьому світу вчасно, тому клієнти, що користуються перший раз, зазвичай стають постійними.
10 місце – Twitter
logoСтворений у 2006 році, твітер має більше ніж п’ятсот мільйонів користувачів у ​​світі. Вони щодня відправляють в мережу будь-яку інформацію, якою бажають поділитися. Для зручності на багатьох сайтах є посилання на твітер.

Вам також може сподобатись...

2 коментарі

  1. Гру 17, 2014

    […] 2005 році вартість акцій компанії «Гугл» прирівнювалася за ціною до вартості золота. Проте в […]

  2. Гру 19, 2014

    […] на YouTube  заливають відеозаписів на 20 годин. Але тільки 1% його […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *