Що можна побачити в музеї Шерлока Холмса?У будинку-музеї Холмса, що знаходиться в Лондоні, є 4 поверхи. На першому розташований сувенірний магазин і невеликий передпокій. На другому – вітальня і спальня Холмса. На третьому – кімнати Ватсона і місіс Хадсон, господині і власниці будинку. На четвертому поверсі – воскові фігури різних персонажів з твору.

У вітальні можна знайти величезну кількість предметів, пов’язаних з персонажами оповідок: капелюх Холмса і казанок Доктора Ватсона, люльку, скрипку, збільшувальне скло, записну книжку, хімічні реактиви та обладнання, перські туфлі (в яких Холмс іноді зберігав тютюн) і т.д.  На стіні красується монограма VR, яку “написав” кулями Шерлок Холмс в одному з оповідань.

Крім героїв, у музеї представлено незліченні колекції люльок, незвичайних статуеток, а також книги з медицини, що належали Ватсону; на стіні висить голова легендарної примарної собаки Баскервілів.

Залишилося лише спуститися в магазин сувенірів на першому поверсі – купити якусь дрібничку або ж абсолютно безкоштовно придбати візитівку Шерлока. Раптом знадобиться?

W

F

6m

Вам також може сподобатись...

2 коментарі

  1. Гру 6, 2014

    […] до того, як познайомилися книжкові Холмс і Ватсон, поліцейські в Англії носили справжні […]

  2. Чер 9, 2015

    […] ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що можна побачити в музеї Шерлока Холмса? […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *