Теорії походження людини – космічна теорія-Ellis-Silver-TroutЕколог з США Елліс Сільвер доводить, що люди з’явилися не на планеті  Земля, а були доставлені сюди інопланетянами десятки тисяч років тому. У своїй новій книзі він вказує на ряд фізіологічних функцій, які доводять його теорію походження людини. На його думку, люди не еволюціонували на Землі разом з іншими видами.

Аргументом є те, що чимало людей страждають від болю в спині. За словами вченого, це доводить, що ми розвивалися в світі з більш низькою гравітацією. До того ж, голови немовлят є занадто великими, що ускладнює процес пологів у жінок і може спричинити загибель як матері, так і дитини. На думку Сільвера, жоден вид живих істот на цій планеті подібних проблем не має.

Дивним Сільверу здається і неможливість проводити багато часу на сонці – ймовірно, що через тиждень-другий виникнуть проблеми зі шкірою. Тварини ж, до прикладу, можуть проводити на сонці скільки завгодно часу.

Люди завжди страждають від яких-небудь хвороб: це можна пояснити тим, що наші біологічні годинники “налаштовані” на 25-годинну добу, як було доведено дослідниками сну. Сільвер навіть припускає, що люди в часи неандертальців могли бути штучно схрещені з іншими видами, можливо, прибулими з Альфи Центавра – найближчої до нас зоряної системи.

Доктор Сільвер, ясна річ, розглядає свою теорію не як абсолютну наукову істину, але, швидше, як предмет для дискусії. Втім, будь-яка точка зору має право на існування. У всякому разі доти, поки не було доведено протилежне.

Вам також може сподобатись...

1 Відповідь

  1. Гру 22, 2014

    […] Незважаючи на всі старання уфологів, існування інопланетян досі не доведено. Але якщо навіть в нашій Сонячній […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *