Перша дівчина Бреда Пітта показала фото юного актораbrad50-річна американка Кім Белл зважилася розповісти світу про свій шкільний роман з Бредом Піттом – знаменитий актор і дівчина зустрічалися під час навчання в школі Kickapoo в Спрінгфілді, штат Міссурі.

Журналісти британського порталу Mail Online поспішили призначити Кім зустріч і з’ясували в інтерв’ю з нею, що в шкільні роки (з 13-ти до 15-ти років) Бел зустрічалася з Піттом. Вона надала для публікації раніше невідомі фотографії разом з екс-коханим – втім, на них юнак і дівчина позують не вдвох, а в оточенні своїх однокласників.

«Бред був дуже добрим і милим, володів приголомшливою харизмою і безсумнівними лідерськими якостями. Друзі та близькі завжди вірили, що Бред багато чого досягне в житті. Він був мрією всіх дівчат в нашій школі, і я рада, що він зрештою знайшов своє покликання і своє справжнє кохання », – зізналася Кім в бесіді з редакторами сайту Mail Online.

bred

Тільки Белл промовчала про те, чому п’ятнадцятирічний Пітт вирішив розлучився з нею. Може, вони вважали свою дитячу любов несерйозною? Відразу після розриву, за словами Кім, вона захопилася шкільним тренером Говардом Беллом (і через кілька років після закінчення навчання вийшла за нього заміж), а Бред закрутив роман з ученицею паралельного класу – Тонею Вестфален.

Кім Белл не шкодує про розірвані стосунки з суперзіркою Бредом Піттом і бажає йому всього найкращого.

pit

Вам також може сподобатись...

1 Відповідь

  1. Лис 27, 2014

    […] шестеро діток: троє своїх, що з’явилися в шлюбі з Бредом Піттом, і троє прийомних, усиновлених теж Анджеліною і […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *