Магічний Фонтан Монжуїк, Іспанія1Над створенням фонтану працювали три тисячі осіб протягом року. Це одна з найбільш відвідуваних визначних пам’яток Барселони. Щорічно 2,5 мільйони туристів відвідують цей фонтан, щоб насолодитися його  красою.

За проектом інженера К. Буїгаса магічний фонтан в 1929 році було споруджено і відкрито. Але музика з’явилася тільки в 1992 році. В той час в Барселоні проходила Олімпіада-1992.

Магічний Фонтан Монжуїк – це перший фонтан у світі, де світло, воду і музику з’єднали в захоплююче шоу. Раніше ним керували вручну, але тепер з появою комп’ютерів все стало автоматизованим.

Щороку наприкінці вересня проводиться масштабне шоу з концертом та феєрверками. Але і в звичайні дні фонтан тішить відвідувачів. Шоу триває приблизно 30 хвилин і спочатку супроводжується класичною, а потім сучасною музикою.

Кожну секунду подається 2600 літрів води за допомогою п’яти насосів, при цьому 3620 струменів води піднімаються вгору, змінюючи форми і колір, танцюючи під музику. До речі, воду можна пити одразу з басейну, оскільки вода перероблена.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *