Лайфхак: 10 корисних можливостей мікрохвильовкиМікрохвильовку більшість людей використовують, щоб розігріти або приготувати їжу, і при цьому навіть не здогадуються, наскільки цей побутовий прилад може полегшити кухонні клопоти. У нашому огляді 12 способів використання мікрохвильової печі, про які багато хто просто не знає. Корисні лайфхаки для Вас!

1. Лимон стане більш соковитим
Image_00129
Досить покласти лимон в мікрохвильову піч на 20 секунд при максимальній потужності, щоб він став більш соковитим. Тепер з лимона вдасться вичавити набагато більше соку.

2. Зелень перетвориться на суху приправу
use-of-microwaves-2Помістивши в мікрохвильовку петрушку та інші прянощі, буквально через кілька хвилин можна отримати чудову суху приправу. І ніякої хімії.

3. Часник можна буде легко почистити
chasnukПокласти головку часнику на 15 секунд в мікрохвильову піч, включену на максимальну потужність, і почиститься він дуже легко.
4. Хліб стане свіжим
use-of-microwaves-4Все, що необхідно, аби зачерствілий хліб зробити свіжим, – обгорнути його вологим рушником і помістити на 10 секунд в мікрохвильовку. Операцію можна повторити кілька разів, поки хліб не досягне бажаного стану свіжості.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому хліб черствіє?
5. Чіпси знову стануть хрусткими
use-of-microwaves-5Якщо чіпси відсиріли і не хрустять, досить покласти їх у мікрохвильовку на рушник всього на кілька секунд. Рушник поглине вологу, і чіпси стануть хрусткими.
6. Фрукти і помідори будуть легше чиститься
use-of-microwaves-6Персики та помідори очистити буде набагато простіше, якщо потримати їх в мікрохвильовій печі приблизно протягом 30 секунд. Після цього потрібно, щоб вони постояли перед очищенням приблизно 2 хвилини.Увага!
Обробляти овочі та фрукти в мікрохвильовій печі потрібно з особливою акуратністю. Шкірочка є своєрідною пасткою для пари, тому, якщо не наколоти картоплю, помідори та інші продукти зубочисткою — вони можуть вибухнути.

7. Цибуля перестане викликати сльози
use-of-microwaves-7Почистити цибулю без сліз можна, якщо помістити цибулину на 30 секунд в мікрохвильовку. Сльози з очей текти не будуть.
8. Мед стане рідким
use-of-microwaves-8Якщо мед закристалізувався, досить  поставити банку без кришки на 2 хвилини в піч. Мікрохвильовка повинна працювати на половину потужності. Мед відновиться.
9. Аромат повернеться
use-of-microwaves-9Достатньо всього на 15 секунд помістити в мікрохвильовку спеції або горіхи, щоб до них повернувся приємний натуральний аромат.
10. Швидкий сніданок
use-of-microwaves-11Немає часу, аби проготувати сніданок? Зробіть це дуже швидко! Потрібно збити яйця з молоком і сиром в тарілці, додати перець і сіль, і готувати в мікрохвильовці протягом 1 – 1,5 хвилин. Смачного!

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *