Те, чого ви не знали про свій організмЛюдський організм – настільки складний, що навіть у наш час досліджений геть не повністю. Ми пильно вдивляємося у всесвіт і занурюємося в глибини океану, але те, що знаходиться всередині нас, – вивчати не надто поспішаємо. Читайте цікаві факти про організм людини на ProCikave!

У цій статті ви знайдете добірку дивовижних трюків, які пов’язані з людським тілом. Деякі з них мають зрозуміле наукове пояснення, інші виглядають як містика. Але всі вони працюють.

 • sneezeЯк позбутися бажання чхнути?

Несподіване “апчхи” у невідповідний час може зіпсувати ваш або чужий виступ, урочисту хвилину або зруйнувати так ретельно зібраний вами макет галактичного корабля. Щоб позбутися  непереборного бажання чхнути, просто подивіться на джерело яскравого світла.

 • Як позбутися печії? 

Причиною печії можуть бути найрізноманітніші шлункові проблеми. Але в деяких випадках це починається через те, що ви спите на правому боці. При цьому ваш шлунок знаходиться вище від стравоходу, що сприяє появі відчуття печіння в ньому. Спробуйте спати на лівому боці, щоб зменшити печію в нічний час.

 • Як на довше затримати дихання?

Ви зможете затримати дихання на набагато більший час, якщо зробите попередню гіпервентиляцію легенів. Потрібно зробити кілька коротких інтенсивних вдихів і видихів, і так ви отримаєте додаткову дозу кисню, яка допоможе довше протриматися без вдиху.

 • Як поліпшити свій слух?

Не можете розчути розмову в шумному місці або крізь перешкоди в телефонній трубці? Тоді поверніться до джерела правим вухом, так ви краще відчуєте ритмічний малюнок промови. А якщо вам необхідно визначити, яка що за пісня грає  в супермаркеті, то задіюйте своє ліве вухо, яке краще справляється з музичними звуками.

 • Як зменшити зубний біль?

Візьміть кубик льоду і прикладіть його до області між великим і вказівним пальцями на вашій долоні. Згідно з останніми дослідженнями, це може наполовину зменшити больові відчуття від нездорового зуба.

 • Як уникнути болю в боці при бігу?

Більшість людей при бігу роблять видих при торканні землі правою ногою. Це чинить додатково впливає на печінку і призводить до неприємних відчуттів. Просто спробуйте привчити себе робити видих на лівий крок, і поколювання в боці більше не турбуватимуть вас.

 • Як вгамувати “дертя” в горлі? 

Немає нічого гірше, ніж відчувати свербіж в такому місці, яке ви не можете почухати. Якщо у вас дере в горлі, то спробуйте почухати своє вухо. Коли стимулюються нервові закінчення на мочках вух, то це впливає на м’язи гортані, знімаючи спазм і розслабляючи їх.

 • Як стримати сльози?slezy

У житті бувають моменти, коли важко стримати сльози навіть сильним людям. Якщо ви не хочете показувати свої емоції, то просто спробуйте протриматися якомога довше не кліпаючи. Ще краще, якщо ви подивитеся при цьому наверх (тільки зіницями, не нахиляючи голову) – в цьому випадку вдається зупинити навіть сльози, що вже почали текти.

 • Як позбутися від гикавки?

Нестримна гикавка виникає невідомо звідки і може навіть заразити оточуючих. Способів боротьби з нею існує величезна кількість, але один з найпоширеніших полягає в затримці дихання на максимально тривалий час.

 • Як стримати блювотні рефлекси?

Якщо вас заколисало в транспорті або ви отруїлися, це може викликати позиви до спорожнення шлунка в найбільш невідповідний час. Щоб трохи заспокоїти свій організм і протриматися до прибуття в безпечне місце, спробуйте дуже міцно стиснути великий палець на руці.

Вам також може сподобатись...

6 коментарів

 1. Лис 30, 2014

  […] нейтралізувати всього 28 грамів алкоголю, нашому організму потрібно 226 грамів води. Ось чому після пиятики у […]

 2. Гру 2, 2014

  […] джерелом вуглеводів, основного джерела енергії для організму […]

 3. Гру 14, 2014

  […] є дуже корисним для організму людини: він успішно бореться з канцерогенами в нашому […]

 4. Гру 15, 2014

  […] жінка відчуває воістину грандіозну перебудову організму. Кількість крові стає вдвічі більшою, а її згортання […]

 5. Гру 24, 2014

  […] зцілювати, він також нормалізує високий тиск. Люди, які вибирають зелений, чітко і раціонально […]

 6. Січ 2, 2015

  […] та багато іншого – це Вас здивує!  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Те, чого Ви не знали про свій організм! 1. Деякі немовлята народжуються з зубами Одна дитина […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *