Факти про чоловічі імена


Читайте цікаві факти про найпопулярніші чоловічі імена, а також про незвичайні, екзотичні, рідкісні і власне українські імена. Чи зустрічався Вам колись Сонцелик чи 1792? Так-так, це теж чоловічі імена!
Hello-my-name-is1
Найбільше чоловіків у світі мають ім’я Мухамед. Ті, хто сповідують іслам, називають своїх синів на честь мусульманського пророка.
 MahmoudВ Україні хлопчиків найчастіше називають Олександрами та Іванами. Поширені також імена Володимир, Андрій, Артем, Денис тощо. У 2013 році хлопчика у Львові назвали Євромайданом, до того у Закарпатській області дитині дали ім’я Янукович. Серед власне українських чоловічих імен є чимало цікавих, зокрема Зоредар, Густомисл, Красун, Любомудр, Полель, Сонцелик, Хорошун та інші. Також до питомо українських належать всі імена, які закінчуються на -слав.
4
Оригінальні у виборі імен для своїх діток і світові зірки. До прикладу, одного з синів Бекхема звуть так само, як і район Нью-Йорка: Бруклін. Чому? Дуже просто: саме в Брукліні Вікторія та Девід зачали дитину.
brukliДуже здивувало громадськість одне сімейство з Франції. Воно відмовилося від звичайного прізвища, замінивши його на число 1792 – рік падіння французької монархії. У сім’ї народилися чотири сини, яких було названо по місяцях – січень, лютий, березень і квітень.
11Ще гірше вчинило зі своїми синами подружжя Джексони, які проживають в місті Чикаго. Вони нарекли п’ятьох хлопчиків назвами людських недуг – Ларингіт, Тонзиліт, Менінгіт, Апендицит і Перитоніт.
kasheliБільшість італійських чоловіків з прізвищем Россі звуться Маріо. Це один з тих прикладів, коли ім’я з незрозумілих причин немов «приклеюється» до прізвища.
96Легендарний художник Пікассо увійшов в історію як Пабло. Насправді, це тільки перше слово в його імені, що містить більше 90 букв – Па́бло Діє́го Хосе́ Франсі́ско де Па́ула Хуа́н Непомусе́но Марі́я де лос Реме́діос Сіпріа́но де ла Сантісі́ма Трініда́д Клі́то Ру́їс-і-Піка́ссо. До речі, багато народів вірять в те, що чим довше ім’я, тим більшою силою воно наділяє.
321Капітан Врунгель був упевнений: доля корабля залежить від його назви. Схоже, ця ж прикмета поширюється і на монархів. Ще три століття тому лікар Е. Пауліні зіставив імена королів з їхніми біографіями. Висновки були приголомшливими: з усіх французьких Генріхів ніхто не помер від хвороби або старості: всі загинули або були страчені. Для шотландських монархів фатальним стало ім’я Дональд, для англійськихРічард, для іспанських – Філліп.
koroly_genrih1Письменники не тільки придумували нові слова, а й вводили моду на імена. Завдяки п’єсам Островського в побут увійшли такі рідкісні для 19 століття імена, як Леонід, Геннадій, Віктор та Віталій. Сьогодні вони зустрічаються нечасто, але ними нікого не здивуєш. Після виходу в світ «Євгенія Онєгіна» з’явилася мода на Євгенів. До цього в побутував французький аналог цього імені, що звучав як Ежен.
111
Найбільш винахідливі у виборі імен для хлопчиків жителі Венесуели. У місцевих книгах реєстрації можна зустріти, наприклад, Бетмена із Суперменом. У країні офіційно проживають навіть кілька десятків Гітлерів.
batmanОдна американська подружня пара так запекло сперечалася щодо імені первістка, що хлопчика взагалі вирішили ніяк не називати: мовляв, стане повнолітнім – сам визначиться. Син виріс, але так і не вибрав собі підходящого імені: залишився просто із прізвищем.

1111

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *