Допитливі факти про дітейНайбільше дітей народжується в січні та березні.

Найбільший малюк з’явився у громадянки Канади Анни Бантес. Він важив трохи менше 11 кілограмів! Правда, і мама була не мініатюрна: її зріст 2 м 24 см. А ось найменша дитина важила 224 грами. Недоношена дівчинка народилася на 22-му тижні вагітності мами. Вона не тільки вижила, а й за три місяці перебування в лікарні добрала два з гаком кілограми.

Акселерація – не міф, а науково доведене явище. В 20-ті роки минулого століття середньостатистична вага хлопчика становила 38 кілограмів. Уже через 30 років діти «поправилися» майже на 10 кіло.

Найбільша різниця у віці між дітьми зафіксована у шведа Нільса Паульсена. Коли він помер, йому було 160 років. На той момент його старшому синові виповнилося 103 роки, а молодшому – 9.

Хто є найбільш багатодітною мамою, зі 100-відсотковою достовірністю сказати не можна. Але на старовинному надгробку німкені Барбари Шмотцерін написано, що вона народила 38 хлопчиків і 15 дівчаток.

Один з найвідоміших фразеологізмів, пов’язаних з дітьми, – «хлопчик для биття». У цього вислову є своя історія. В епоху просвітництва в Англії заборонялося піднімати руку на принців, навіть якщо вони того заслуговували. Щоб покарання все-таки не пропадало марно, при пустотливих принцах тримали спеціальних хлопчиків, які й отримували прочуханки. Коли хлопчика для биття карали, це було важким випробуванням для принца, адже діти завжди гралися разом і були найкращими друзями.

У Кореї відлік віку дитини ведеться від моменту її зачаття, а не від народження.

Конструктори «Лего» вважаються одними з найбезпечніших у світі. Навіть якщо малюк випадково проковтне дрібну деталь, вона буде світитися на рентгенівському знімку. А все через особливу добавку, яка міститься в пластмасі. До речі, теж абсолютно нешкідливу.

girlКількість китайських жінок на 20 млн. менша ніж китайців-чоловіків. Тому що багато сімей, згадуючи про ліміт «максимум одну дитину на сім’ю», переривають вагітність, якщо дізнаються, що чекають на дівчинку.

Японці старанно уникають в спілкуванні з дітьми слів «погано», «поганий», «нехороший». Якщо малюк неслухняний, говорять не «ти погана дитина», а «хороші діти так не роблять».

У Румунії працює єдиний в світі дитсадок для охоронців. VIP-малюки ходять в нього разом зі своїми охоронцями. Шафоподібні люди сидять в спеціальній прибудові і не зводять очей зі своїх підопічних.

Психологи стверджують, що єдина дитина в сім’ї – егоїстична, амбітна, і тому легше досягає кар’єрних висот. Правда, це твердження спростовують політологи. Вони ставлять резонне запитання: а чому тоді у всіх американських президентів були брати і сестри?

Коли дитина цілими днями сидить за комп’ютером, це погано. Але і зовсім відмовляти їй в спілкуванні з ПК теж не варто: на думку англійських вчених, володіння комп’ютером дозволяє маляті набагато швидше освоїти грамоту, а в подальшому у нього не буде проблем з математикою.

Один з найпопулярніших видів спорту в країнах Близького Сходу – верблюдячі перегони. Горбатими засобами пересування керують чотирирічні погоничі.

Найбільша фотовиставка, яка увійшла до Книги рекордів Гіннеса, відбулася в ОАЕ. У неї ввійшло 18000 фотографій. На всіх зображені усміхнені дитячі обличчя.

dity

Вам також може сподобатись...

9 коментарів

 1. Лис 30, 2014

  […] вагітності вона може ставати більшою в 500 разів. Малюк в утробі веде цілком повноцінне життя. Він може […]

 2. Лис 30, 2014

  […] Малюк вчиться говорити ще задовго до народження. Перебуваючи в лоні матері, він не розуміє слів, але чудово відчуває інтонацію її голосу. І народившись, починає кричати на тій «хвилі», якою розмовляють дорослі: італійські немовлята пищать, англійські – голосять басом. А все тому, що в італійській мові інтонація в кінці речення підвищується, а в англійській – знижується. […]

 3. Гру 6, 2014

  […] вірять, що якщо помити ромом голову новонародженого, малюк буде дуже щасливим у житті. І багато людей роблять це, […]

 4. Гру 10, 2014

  […] янголи, адже святий теж живе на небі. Часто діти пишуть листа Святому Миколаю, прохаючи його про […]

 5. Гру 29, 2014

  […] Чому не кисне магазинне молоко? Причин може бути кілька: молоко стерилізоване, тому там немає ніяких бактерій; у молоці є антибіотик, сода чи консервант. Звісно, магазинне молоко користі не принесе, тому краще ним не зловживати. А от у дитячому харчуванні шкідливих добавок не мало б бути, тому воно не повинне шкодити діткам. […]

 6. Гру 30, 2014

  […] розумно красувався логотип компанії, і коліщат, які діти особливо любили. У 1945 році Рігель помирає і залишає […]

 7. Січ 2, 2015

  […] з двох тисяч народжується із зубами. Зуби, з якими малюк з’явився на світ, зазвичай розташовані на нижніх […]

 8. Січ 12, 2015

  […] і досі один із найулюбленіших новорічних фільмів дітей та дорослих. Деяких героїв культової комедії сьогодні […]

 9. Лют 17, 2015

  […] від астми та застуди Дослідження показують, що діти, які жили в сім’ях з собаками, рідше мають алергію, і […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *