Чому жінці потрібен секс?Ставлення до сексу в кожну епоху було інакше. Досі говорити про нього вголос вважалося соромом, особливо жінкам, зараз же ми отримали цілковиту свободу щодо цього. Проблема в тому, що тепер дедалі більше жінок звертаються до сексопатолога навіть не з причини відсутності оргазму, а через недостатню кількість занять коханням. Адже секс, окрім фізичного задоволеня, дає ще й ласку, це є виявом уваги з боку чоловіка.

Колись намагалися регламентувати статеве життя людей. Цар Соломон пропонував займатися сексом раз на 9 днів, Мойсей – 10 разів на місяць. Зараз такі обмеження здаються абсурдними. І справді – роби як хочеш, скільки хочеш, навіть де хочеш. Та вільне сексуальне життя зазвичай приписують тільки чоловікам, мовляв, їм це потрібно. Та дискримінувати жінок не можна – їм потрібно не менше.

Що ж визначає кількість статевих актів?

Вік

Часто утворюють пару чоловік і жінка різного віку. До прикладу, сорокарічна й двадцятипятирічний. І тут нічого дивного немає. Річ у тім, що “сила” чоловіка у 20 відповідає потягу жінки у 30. Сексуальний потяг чоловіка у 40 відповідає потягу жінки за 20. До того ж, з часом у чоловіків рівень тестостерону, разом з тим і потягу, – зменшується. А от лібідо жінки з віком зростає, досягаючи апогею біля сорока.

Клімат

У спекотних країнах і “жаркі” чоловіки. Тому, що у теплішому кліматі рівень тестостерону у їхній крові більший. Кохайтеся з латиноамериканцями =)

Темперамент

А темперамент – це гормони. А важливі гормони для сексуального життя – тестостерон для чоловіків і жінок, для останніх ще й естроген. До речі, рівень естрогену з кожною народженою дитиною в організмі жінки зменшується. Тобто у з0-40 вона “хоче”, але уже не так приваблює чоловіків.

Соціальний статус

Найактивніше статеве життя у людей з середньою освітою. Не надто – у босів та різних начальників, тому що вони зазвичай люблять лиш роботу. Взагалі, чим більше ви знаєте, тим менше сексу в житті. Ще дідусь Фрейд казав: “Інтелект заважає сексу”.

Чим же загрожує дефіцит сексу жінці?

Отримавшу повну сексуальну свободу, суспільство виявилося до неї не готовим. Зараз близько 30% жінок вважають, що їхнє задоволення – у їхніх руках. Та жити без сексу для них, як і для чоловіків, – шкідливо. Отже, які ж проблеми можуть виникнути у представниць прекрасної половини людства від недостатку статевих актів?

 1. Депресія і стрес. Адже саме секс є найкращим природним антиоксидантом.sex-
 2. Зниження імунітету. Секс активізує захисні механізми організму.
 3. Безсоння. Таке приємне фізичне навантаження і водночас розслаблення спричиняє приємний сон.
 4. Передчасне старіння. Під час сексу у жінок виділяється гормон колаген, що дуже позитивно впливає на стан шкіри.
 5. Зайва вага. Недостача сексу викликає стрес, який жінки часто “заїдають”. А без занять таким видом фітнесу шанси погладшати зростають.
 6. Болі в критичні дні. Завдяки гормональному сплеску секс підвищує больовий поріг. Навіть обійми й дотики знижиють біль.
 7. Погана шкіра. Тривала відсутність сексу зумовлює вироблення чоловічих гормонів в жінки. Це стимулює ріст небажаних волосків, підвищує жирність шкіри.
 8. Алкоголізм. Не завжди жінка “заїдає” недостачу сексу, іноді й запиває. Самотні жінки часто страждають на алкоголізм. До того ж, алкоголь у великих кількостях відбиває і бажання, і здатність вести активне статеве життя.

Тому утримання – шкідливе. Але й надто захоплюватися не варто. 2-3 рази на тиждень – і ви будете в тонусі! Бережіть своє здоров‘я, жінки! 

Вам також може сподобатись...

1 Відповідь

 1. Січ 26, 2015

  […] ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому жінці потрібен секс? […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *