Чоловіки, такі чоловіки
За давньою історичною традицією, звання слабкої статі закріпилося за жінками. Між тим, і біологи, і психологи, і соціологи можуть навести безліч фактів, що це не так.
Чоловіки живуть в середньому на п’ять років менше. Хлопчики частіше, ніж дівчата, кидають школу, бо не хочуть закінчити освіту. Чоловіки більше страждають від алкогольної та наркотичної залежності і в чотири рази частіше, ніж «слабка стать», зводять рахунки з життям. Але якщо розглядати фізичні показники, сила у чоловіка таки є: адже у нього вдвічі більше м’язів, ніж у жінки, а ось жиру – удвічі менше.
- Взуття на підборах не завжди була частинкою жіночого гардероба. Першими наділи незручні при ходьбі, але корисні для їзди на конях чоботи з каблуками монгольські вершники: щоб нога щільно трималася в стремені і не вислизала під час скачки.
- Першими гейшами теж були аж ніяк не жінки: до 17-го сторіччя це була суто чоловіча професія. Правда, в обов’язки гейш-чоловіків (по-японськи – тайкомоті) входило тільки звеселяння феодалів. Простіше кажучи, вони були блазнями.
- Як кажуть антропологи, чоловік може називати себе людиною в першу чергу тому, що єдиним з приматів визнає і усвідомлює своє батьківство.
Чоловіки не бачать ніякої трагедії там, де жінка обов’язково її відшукає. Просто вони набагато прозаїчніше і простіше ставляться до життя.
- Чоловіки дуже небагатослівні: вони видають «на-гора» не більше 25 000 слів на добу. Для порівняння, жінки «наговорюють» втричі більше.
- Цілуючи жінку, яка постійно фарбується косметикою, чоловік, хоче він того чи ні, з’їдає близько трьох кілограмів губної помади. Не за раз, а за все життя, ясна річ.
- Старанні тати, що допомагають дружинам виховувати дітей з пелюшок, живуть на шість років довше, ніж чоловіки-що-не-люблять-дітей.
- До цих пір незрозуміло чому, але блискавка вражає чоловіків в шість разів частіше, ніж жінок.
- Середньостатистичний чоловік планує одружитися після 25 років, але стає «окільцьованим» набагато раніше.
- Найактивніші покупці товарів в інтернет-магазинах – самотні чоловіки.
- Закоренілих холостяків дуже мало: майже 2/3 з них мріють знайти жінку своєї мрії. Але пред’являють до неї надто високі вимоги …
- Переважна частина лисіючих чоловіків прикривають лисину кепкою, бейсболкой або іншим головним убором.
- Чоловік може не слідкувати за модою, але він любить хороші аксесуари. Якщо це мобільний пристрій, то краще смартфон з безліччю кнопок і функцій. Якщо це ручка, то «Паркер», якщо годинник – то швейцарський. Інше питання, що не кожен чоловік може дозволити собі такі витрати.
- Близько третини чоловіків зберігають у пам’яті своїх мобільників номери телефонів колишніх коханих. Може, через забудькуватість. Може, тому що колишня кохана коли-небудь знадобиться. А може, з сентиментальності …
- Чоловікові набагато простіше, ніж жінці, пережити розлучення: він швидше здатний зав’язати нове знайомство і одружитися повторно. При цьому третина чоловіків все-таки вірить у кохання з першого погляду.
- Чоловіки чуйні до компліментів і люблять їх більше, ніж жінки. Просто намагаються приховати задоволення від почутих на свою адресу хороших слів.
4 коментарі
[…] побут. Жінки розуміють мову жестів більшою мірою, ніж чоловіки. І більш емоційно та чутливо на них реагують. Тому […]
[…] 14 лютого основні знаки уваги роблять не жінкам, а чоловікам. Дами вручають своїм половинкам подарунки, і, […]
[…] між чоловіком і жінкою завжди були каменем спотикання обох статей, […]
[…] Зовнішній акумулятор для смартфонів, планшетів та інших цифрових пристроїв зарядить гаджет завжди і скрізь. Цей стильний, яскравий і дуже компактний аксесуар легко поміститься навіть в маленькій сумці. Дуже корисний подарунок як для жінок, так і для чоловіків. […]