6 фактів про те, як живеться в’язням в різних країнах. ФОТОВ’язниця — місце, куди зовсім не хочеться потрапити. Та ми цього разу таки пропонуємо Вам відправитися в цікаву віртуальну подорож по тюрмах різних країн. Вас здивують контрасти: подекуди в’язям живеться ще ліпше, аніж нам.

ТУРЕЧЧИНА

turmaУ Діярбакирі в тюрмі перебувають і діти, і дорослі. Річ у тому, що згідно із турецькими законами, дітей теж можна засудити до довічного ув’язнення. В‘язні тут не мають жодних прав, вони постійно зазнають насильства. Медичну допомогу, фактично, не надають, тож, показники смертності серед ув’язнених дуже високі.

 

МАДАГАСКАР

turma1Ця в’язниця розташована в селі. У ній є три бараки, що виходять у загальний внутрішній двір. У бараках перебувають майже 400 осіб. В’язням дозволяють у вільний час гуляти на вулиці.

turma2 У камерах дуже тісно, ув’язнені сплять на тонких килимках. Відповідно до законодавства, годувати в’язнів мають їхні родичі чи товариші. Якщо людина самотня — то вона гине з голоду.

 

США

turma3У протоці Іст-Рівер, що в Нью-Йорку розташована найбільша виправна колонія світу. Амриканці сплачують на утримання колонії $860 млн на рік.

vyaznucyaУ серпні 2014-го у Штатах оприлюднили доповідь, у якій йшлося про “культуру насилля” серед охоронців тюрми, зокрема — проти в’язнів-підлітків. Такі методи доволі поширені на території США.

В Америці існує ще одна практика щодо ув’язнених, але цього разу смертників: вони можуть замовити будь-яку страву в останній день життя. Приміром, серійний вбивця Джон Вейн Гейсі захотів смажені креветки, курку, картоплю фрі та полуниці.

izaЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цікаві факти про США

 

ПІВНІЧНА КОРЕЯ

ohoronecУ Північній Кореї через нестачу харчів у в’язницях поширений канібалізм. Охоронники нерідко гвалтують жінок, на чоловіках проводять різні експериментів.

 

НОРВЕГІЯ

1056У тюрмі Хальден утримують небезпечних злочинців. Однак для них створено комфортні умови: у камерах є зручне ліжко і холодильник. В’язні можуть гуляти без нагляду парком, площею 30 га. Спроб втечі не було.

22222До того ж, в’язні отримують зарплату: за день — $9. Із заробленим вони можуть раз на тиждень піти в магазин і купити собі делікатеси.

 

АВСТРІЯ

3333Тут в’язні нічим не обділені, окрім обмеження свободи. Всередині тюрми є спортзал, кухня, басейн і вільний доступ до Інтернету. У камерах є телевізор, душ.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *